Zajímá mě…

Kolik budu platit za první konzultaci a kde proběhne?

Naše první konzultace ohledně webu je zdarma. Proběhne buď přes Google Meet, Zoom nebo Skype, jak si vyberete.

Co budeme probírat na konzultaci?

Představíte mi váš projekt. Povím vám, zda dokážu vaše přání splnit. Probereme kalkulaci. Zjistíme, zda si rozumíme a můžeme začít spolupracovat.

Vytvoříte mi web, pokud si nebudeme rozumět?

Může se stát, že mi nebude sedět váš projekt, nebudu mít dostatečné zkušenosti,  (které nedožene ani externí specialista) či si neporozumíme lidsky, ráda vám doporučím jiného webdesignera.

Budu mít přístup do administrace webu?

Jestliže si budete chtít web spravovat sami, tak ano. Pokud si na webu nechtěně něco rozhodíte, účtuji si za opravu. Všechny přístupy budete mít kdykoliv k dispozici na Gmailu, kam budu směrovat všechny technické e-maily a soubory. Budeme si přes  GDisk sdílet dokumenty (loga, texty,…).

Stane se, že mi přijde vyšší faktura, než očekávám?

Ne. O všech poplatcích budete vědět vždy předem. Nestane se ani, že bych vám, v případě neshody, web nechtěla předat. Doména i hosting bude psaný na vás. 

Kdy mi přijdou faktury?

První faktura přijde po schválení kalkulace, před zahájením tvorby návrhu webu. Na dalších termínech se při konzultaci domluvíme, dle vašich finančních možností.

Jaký je postup, když budu chtít změnit web designera / správce webu?

Budu dělat vše pro to, aby se to nestalo, ale pokud k tomu dojde, připravím všechny podklady a přístupové údaje mému nástupci.

Potřebuji více jazykových verzí. Je to problém?

Není. Jestliže potřebujete více jazykových verzí, snadno je udělám. Zajistím případně i překladatele.

Chci přidávat pravidelně obsah (aktuality, nemovitosti,…). Uděláte to za mne?

Ano. Na konzultaci se domluvíme, jak pravidelně budete chtít přispívat. V tomto případě poté pracuji na hodinovku, která je 700 Kč.